Späť do obchodu PRIP6600R_0

Okrúhly štetec PRINCETON Imperial syntetický Mongoose s dlhou rúčkou

Skladom

Vybrať variant
€8,59
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Okrúhly štetec PRINCETON Imperial je prémiový umelecký nástroj so syntetickým vlasom Mongoose, navrhnutý na maľbu olejom aj akrylom. Vlas štetca ponúka ideálny kompromis – je tuhší než sobol a mäkší než prasacia štetina, vďaka čomu výborne nesie hutnú farbu a zanecháva čitateľný, presný ťah s dlhou životnosťou. Dlhá rúčka poskytuje umelcovi potrebný odstup a pohodlie pri práci za maliarskym stojanom.

Kľúčové vlastnosti

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Imperial
  • Typ štetca: okrúhly
  • Materiál vlasu: syntetický Mongoose
  • Rúčka: dlhá rúčka na maľbu za stojanom
  • Použitie: olejové a akrylové farby

Použitie a starostlivosť

Štetec je vhodný na olejovú a akrylovú maľbu s výraznou stopou. Po maľovaní olejom štetec najprv očistite riedidlom a následne opláchnite vodou (pri akryle postačí voda), jemne vytvarujte hrot a nechajte ho sušiť naležato.

Často kladené otázky

Aké vlastnosti má syntetický vlas Mongoose? Syntetický vlas Mongoose je tuhší než sobol a mäkší než prasacia štetina, čo umožňuje udržať hutnú farbu a zaručuje pružnosť a presný ťah.

Na aké techniky je tento štetec vhodný? Hodí sa na olejomaľbu aj akrylovú maľbu, najmä pri technikách vyžadujúcich čitateľnú stopu štetca a prácu za stojanom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné