Späť do obchodu RTL9010113M

Olejové farby TALENS ArtCreation Combi set - 12x12ml

(7)
€41,13
€285,63 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Olejové farby TALENS ArtCreation Combi set - 12x12ml je kompletná sada pre každého milovníka maľovania. S týmito kvalitnými olejovými farbami budete mať možnosť vyjadriť svoju kreativitu a vytvoriť skutočné umelecké dielo. Sada obsahuje 12 farieb v praktických 12ml tubách, čo z nej robí ideálnu voľbu pre začiatočníkov aj skúsených umelcov. S olejovými farbami TALENS ArtCreation Combi set dosiahnete intenzívne a trvácne farby, ktoré sa ľahko miešajú a nanášajú na plátno. Buďte inšpirovaní a vytvorte svoje vlastné umelecké diela s touto skvelou sadou olejových farieb.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.7 7 hodnotení

practicke balenie pre prekryvanie a riesenie vascich ploch; biela farba byva vo vysokej hustote

Andrea Overená recenzia

Vyborne farby, dobre miesanie a nanasanie; skala miesania farieb

Natália Overená recenzia

Výhodné balenie. Privítal by som aj 500 gr balenie.; Výhodná veľkosť; Výhoda veľkých túb.; Rýchle dodanie. Dobrá skúsenosť s obchodom.

Dominika Overená recenzia

Practicke balenie pre prekryvanie a riesenie vascich ploch; biela farba byva vo vysokej hustote.

Simona Overená recenzia

Pre moje domáce tvorenie úplne postačujúca sada, farby sú krásne jasné a majú dobrú kryciu schopnosť.

Kristína Overená recenzia

Kúpila som to vnučke na narodeniny a je z toho úplne paf, pre niekoho kto s olejom začína je to skvelá voľba.

Adriána Overená recenzia

Sada obsahuje všetko potrebné na štart, som spokojná.

Soňa Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)

Posledné Videné