Späť do obchodu SCH11-015_114

Olejová farba Schmincke Norma Professional 200 ml

Skladom

Vybrať variant
€32,50
€162,50 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Olejové farby Schmincke NORMA Professional predstavujú špičkovú umeleckú kvalitu od renomovaného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG. Táto prémiová séria je navrhnutá pre náročných a profesionálnych umelcov, ktorí vyžadujú prvotriedne vlastnosti pri olejomaľbe. Dostupné 200 ml balenie v sérii 1 poskytuje výdatný objem pre vašu tvorbu.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: NORMA Professional
  • Objem: 200 ml
  • Cenová séria: Séria 1
  • Krajina pôvodu: Nemecko (vyrobené v H. Schmincke & Co. KG)
  • Balenie: 1 ks
  • Rozmery: 4 × 6.2 × 22.5 cm
  • Hmotnosť: 0.451 kg

Často kladené otázky

Pre koho sú tieto farby určené? Sú formulované v profesionálnej umeleckej kvalite pre náročných tvorcov a profesionálov.

Kde sa farby Schmincke NORMA Professional vyrábajú? Tieto olejové farby sú vyrábané v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co. KG.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné