Späť do obchodu SCH21-009_114

Olejové farby Schmincke Norma Blue 35 ml

Skladom

Vybrať variant
€9,89
€282,57 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Olejové farby Schmincke NORMA Blue predstavujú profesionálne umelecké farby od renomovaného výrobcu H. Schmincke & Co. KG. Sú navrhnuté pre náročných umelcov, ktorí vyžadujú prémiovú kvalitu overenú nemeckou výrobou. Tento rad prináša bohatú paletu 48 odtieňov zaradených do cenových sérií 1 až 3.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: NORMA Blue
  • Objem: 35 ml
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita (Professional artists' quality)
  • Počet odtieňov: 48 odtieňov
  • Série: 1–3
  • Krajina pôvodu: Nemecko (vyrobené H. Schmincke & Co. KG)
  • Rozmery: 2,5 × 3,9 × 11 cm
  • Hmotnosť: 0,084 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Kde sa farby Schmincke NORMA Blue vyrábajú? Tieto profesionálne olejové farby vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. KG v Nemecku.

V koľkých odtieňoch a sériách je tento rad dostupný? Rad Schmincke NORMA Blue ponúka celkovo 48 odtieňov rozdelených do sérií 1 až 3.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné