Späť do obchodu KRL33008

Olejové farby Finest Artists Solo Goya set 8x55ml

(5)
€42,90
€97,50 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Farby sú krásne sýte a výrazné. Napapieri vyzerajú naozaj dobre.

Radka Overená recenzia

Konečne som investoval do poriadnych farieb a ten rozdiel v konzistencii je neskutočný, maľuje sa nimi jedna báseň.

Darina Overená recenzia

Tieto farby od Solo Goya sú fakt špička, krycia schopnosť je výborná a v balení sú presne tie odtiene, ktoré pri krajinomaľbe najviac využijem.

Michaela Overená recenzia

Úžasná kvalita za rozumnú cenu, určite si ich kúpim opäť.

Denisa Overená recenzia

Dostala som ich ako darček k narodeninám a ako pokročilá maliarka musím uznať, že sa s nimi pracuje naozaj profesionálne.

Alexandra Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné