Olejové farby Artist s Master Class

Skladom
(3)

Vybrať variant
€33,50
€121,38 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Olejové farby Artist s Master Class sú skvelou voľbou pre každého umelca, ktorý túži po kvalitných farbách s bohatými pigmentmi a vynikajúcou kryciou schopnosťou. Tieto farby sú k dispozícii v rôznych setoch, ktoré vám umožnia skombinovať farebné odtiene podľa vašich predstáv a tvorivých potrieb. S olejovými farbami Artist s Master Class sa vaše umelecké diela stanú skutočnými majstrami na plátne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.6 3 hodnotení

Master Class olej má fantastickú kryciu silu. Pre seriózne maľovanie ideálne.

Lukáš Overená recenzia

Darčekový set Mastre Class je sen každého maliara. Kvalita v krásnom balení.

Peter Overená recenzia

Najlepšie olejové farby za túto cenu. Master Class drží krok s najdrahšími značkami.

Alena Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné