Späť do obchodu MAIM0306EARTH_038

Olejová farba Maimeri Classico Earth - 60 ml | vyberte si odtieň

Skladom

Vybrať variant
€8,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Umelecká olejová farba Maimeri Classico Earth v tube s objemom 60 ml je špeciálna séria vytvorená z autentických historických zemných pigmentov z tradičných talianskych regiónov. Je určená pre profesionálnych maliarov, študentov a nadšencov, ktorí hľadajú vysokú koncentráciu netoxických, svetlostálych pigmentov a čisté zloženie s rafinovaným ľanovým olejom bez voskov či zahusťovadiel.

Parametre produktu

  • Značka: Maimeri
  • Séria: Classico Earth
  • Objem: 60 ml
  • Typ: Olejová farba v tube
  • Zloženie: Rafinovaný ľanový olej, historické zemné pigmenty (bez voskov a zahusťovadiel)
  • Vlastnosti pigmentov: Netoxické, svetlostále
  • Krajina pôvodu: Taliansko (tradícia od roku 1923)

Použitie a techniky

Farba sa nanáša štetcom, paletovým nožom alebo špachtľou na maliarske plátno, drevo či základovaný papier. Vďaka vyváženému času schnutia a maslovej konzistencii je vhodná na jemné lazúry aj pastózne techniky (impasto) a je plne miešateľná s celým radom Classico.

Často kladené otázky

Sú farby Classico Earth svetlostále? Áno, použité zemné pigmenty sú netoxické a plne svetlostále.

Je farba vhodná na techniku impasto a prácu so špachtľou? Áno, farbu možno nanášať štetcom aj špachtľou a je ideálna na lazúry i pastóznu maľbu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné