Späť do obchodu MAIM0306OLEJOV_492

Olejová farba MAIMERI Classico - 60 ml | vyberte si odtieň

Skladom

Vybrať variant
€8,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Jemná umelecká olejová farba MAIMERI Classico v 60 ml tube je vyrobená z rafinovaného ľanového oleja a čistých pigmentov bez pridania voskov, zahusťovadiel či plnidiel. Poskytuje sýte tóny, vyvážený čas schnutia naprieč celou paletou a vysokú svetlostálosť pre profesionálnych maliarov aj študentov. Je ideálna na lazúrnu techniku aj štruktúrovanú impasto maľbu na plátno, drevo či základovaný papier.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Classico
  • Objem: 60 ml
  • Zloženie: čisté pigmenty a rafinovaný ľanový olej bez voskov a plnidiel
  • Krajina pôvodu: Taliansko
  • Použitie: maľba štetcom, paletovým nožom alebo špachtľou

Použitie a techniky

Farba sa nanáša štetcom alebo maliarskou špachtľou na našepsované plátno, drevo alebo základovaný papier. Všetky odtiene sú vzájomne voľne miešateľné a hodia sa na jemné vrstvenie, lazúry aj pastózne nánosy bez rizika praskania.

Často kladené otázky

Aká je svetlostálosť farieb MAIMERI Classico? Z palety 77 odtieňov má až 73 farieb deklarovanú maximálnu svetlostálosť.

Obsahujú tieto farby vosky alebo zahusťovadlá? Nie, receptúra obsahuje výhradne pigment, ľanový olej a nevyhnutné stabilizátory bez akýchkoľvek voskov a plnidiel.

Je farba vhodná na prácu so špachtľou? Áno, olejové farby Classico sú vhodné na lazúry aj techniku impasto pri nanášaní špachtľou alebo štetcom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné