Späť do obchodu JOV98060M

Okrúhle voskovky JOVI Jumbo odtiene pleti - sada 60 ks so strúhadlom

€18,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI Jumbo voskovky v praktickej plastovej dóze so strúhadlom sú hrubé okrúhle voskovky navrhnuté ako ideálne prvé výtvarné pomôcky pre najmenšie deti v škôlkach, kluboch a na prvom stupni škôl. Celé telo voskovky tvorí farebná hmota, vďaka čomu poskytujú vysokú výdatnosť a zanechávajú sýtu, rovnomerne kryjúcu stopu bez nutnosti silného tlaku na papier či kartón. Sada obsahuje 60 kusov voskoviek v 6 odtieňoch pleti, nešpiní ruky, je bez zápachu a vďaka svojej odolnosti sa voskovky pri bežnom páde na zem nelámu.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Modelový rad: Jumbo
  • Obsah balenia: plastová dóza, 60 ks voskoviek, 1x strúhadlo na hrubé voskovky
  • Farebnosť: 6 odtieňov pleti
  • Tvar: hrubé guľaté (okrúhle)
  • Vlastnosti: bez zápachu, nešpinia ruky, odolné voči zlomeniu pri páde, bez hlavných alergénov
  • Bezpečnostné normy: spĺňa normu EN 71
  • Hmotnosť balenia: 0,53 kg

Využitie a techniky

Voskové pastely sú ideálne na kreslenie, tieňovanie, vrstvenie farieb a techniku vyškrabávania (sgrafito). Vďaka priloženému strúhadlu možno voskovky ľahko udržiavať ostré na presné obrysy a vzniknuté farebné odrezky roztriediť a využiť pri tvorbe mozaikových koláží. Prípadné škvrny z textílií sa dajú jednoducho odstrániť ručným praním s mydlom.

Často kladené otázky

Sú tieto voskovky bezpečné pre deti a neobsahujú alergény? Áno, voskovky JOVI spĺňajú prísne európske bezpečnostné normy EN 71 a sú vyrobené bez hlavných alergénov.

Lámu sa voskovky ľahko pri páde? Nie, hrubé voskovky Jumbo sú navrhnuté pre detské ruky a pri páde na zem sa nelámu.

Dajú sa voskovky vyprať z oblečenia? Áno, vzniknuté škvrny na odevoch je možné vyprať ručne pomocou bežného mydla.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné