Späť do obchodu JOV1312DP

Obojstranné akvarelové fixky JOVI Lettering / sada 12 ks

Skladom
€8,19
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Obojstranné akvarelové fixky JOVI Lettering predstavujú kreatívnu sadu 12 farieb s vodou rozpustným a umývateľným atramentom. Každý popisovač kombinuje tenký pevný hrot na presné línie a kontúry s flexibilným štetcovým hrotom na vyfarbovanie plôch a tvorbu plynulých akvarelových prechodov.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Počet farieb v sade: 12 ks
  • Typ hrotov: obojstranný – štetcový hrot 4,5 mm a pevný hrot 2,5 mm
  • Atrament: na vodnej báze, rozpustný vodou, miešateľný, umývateľný
  • Vhodný povrch: papier, kartón
  • Bezpečnostné normy: spĺňa európske (EN 71) a medzinárodné normy
  • Hmotnosť: 0,185 kg

Použitie a techniky

Fixky sú navrhnuté na lettering, kaligrafiu, kresbu a akvarelové techniky. Po nanesení na papier alebo kartón možno stopu jednoducho rozmyť navlhčeným štetcom do jemných tónov a farby navzájom miešať.

Často kladené otázky

Aká je šírka a typ hrotu a sú fixky vhodné na lettering? Fixky disponujú flexibilným štetcovým hrotom so šírkou 4,5 mm na lettering a akvarel a pevným hrotom so šírkou 2,5 mm na detaily a kontúry.

Ako sa vytvára akvarelový efekt? Stopu nakreslenú fixkou stačí na papieri rozotrieť mokrým štetcom, čím dosiahnete plynulé farebné prechody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné