Späť do obchodu JOV1312DP

Obojstranné akvarelové fixky JOVI Lettering / sada 12 ks

€8,19
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Obojstranné akvarelové fixky JOVI Lettering predstavujú kreatívnu sadu 12 farieb s vodou rozpustným a umývateľným atramentom. Každý popisovač kombinuje tenký pevný hrot na presné línie a kontúry s flexibilným štetcovým hrotom na vyfarbovanie plôch a tvorbu plynulých akvarelových prechodov.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Počet farieb v sade: 12 ks
  • Typ hrotov: obojstranný – štetcový hrot 4,5 mm a pevný hrot 2,5 mm
  • Atrament: na vodnej báze, rozpustný vodou, miešateľný, umývateľný
  • Vhodný povrch: papier, kartón
  • Bezpečnostné normy: spĺňa európske (EN 71) a medzinárodné normy
  • Hmotnosť: 0,185 kg

Použitie a techniky

Fixky sú navrhnuté na lettering, kaligrafiu, kresbu a akvarelové techniky. Po nanesení na papier alebo kartón možno stopu jednoducho rozmyť navlhčeným štetcom do jemných tónov a farby navzájom miešať.

Často kladené otázky

Aká je šírka a typ hrotu a sú fixky vhodné na lettering? Fixky disponujú flexibilným štetcovým hrotom so šírkou 4,5 mm na lettering a akvarel a pevným hrotom so šírkou 2,5 mm na detaily a kontúry.

Ako sa vytvára akvarelový efekt? Stopu nakreslenú fixkou stačí na papieri rozotrieť mokrým štetcom, čím dosiahnete plynulé farebné prechody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné