Mydlová báza 907 g kocky


Vybrať variant
€7,99
€8,81 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Mydlová hmota – transparentná alebo biela – na výrobu prírodného mydla je ideálna voľba pre všetkých, ktorí sa venujú výrobe mydiel doma alebo v malej remeselnej výrobe. Táto melt & pour mydlová hmota má praktické kockové delenie, vďaka ktorému si jednoducho odlomíte potrebné množstvo bez zbytočného odpadu. Transparentná verzia je ideálna na výrobu mydiel s vizuálnymi efektmi, kvetmi či trblietkami, zatiaľ čo biela základňa sa výborne hodí na pridanie farieb a vôní bez straty krycej schopnosti. Je vyrobená z rastlinných olejov, má jemnú penu a výbornú znášanlivosť s rôznymi typmi pokožky. Táto glycerínová mydlová hmota je vhodná pre začiatočníkov aj profesionálov – na domáce použitie, kurzy, workshopy či ručne vyrábané darčeky. Stačí ju roztaviť, doplniť o farbu, esenciálne oleje, sušené bylinky alebo aktívne látky, naliať do formy a nechať stuhnúť.

Parametre produktu:

  • Typ: transparentná / biela mydlová hmota
  • Hmotnosť: cca 907 g
  • Forma: rozdelené na kocky pre jednoduché dávkovanie
  • Použitie: Melt & Pour technika (roztopiť a naliať)
  • Vhodné pre: DIY mydlá, darčeky, workshopy, remeselnú kozmetiku
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné