Späť do obchodu LKSK2251012500

Modifikovaný stand olej LUKAS Berlin pre olejové farby 125 ml

Skladom
€12,99
€103,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Modifikovaný stand olej LUKAS Berlin je špeciálne olejové médium určené pre vodou miešateľné olejové farby z radu Berlin. Slúži na spomalenie procesu schnutia, pričom schne pomalšie než bežný ľanový olej a zanecháva pružný, nežltnúci film. Využijú ho profesionálni umelci aj amatéri pri maľbe vrchných vrstiev alebo pri príprave vlastných svetlých odtieňov farieb.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Berlin
  • Typ média: modifikovaný stand olej
  • Objem: 125 ml
  • Technika: olejomaľba (vodou miešateľné olejové farby)
  • Počet kusov v balení: 1 ks

Použitie a aplikácia

Médium sa primiešava priamo do vodou miešateľných olejových farieb LUKAS Berlin podľa potreby. Vzhľadom na pravidlo „tučné na chudé“ je vhodné predovšetkým do vrchných vrstiev maľby. Pracujte v dobre vetranom priestore, mimo dosahu detí a otvoreného ohňa.

Často kladené otázky

Na aké farby je tento stand olej určený? Je vytvorený špeciálne pre vodou miešateľné olejové farby radu LUKAS Berlin.

V akej fáze maľby je vhodné médium použiť? V súlade s maliarskym pravidlom „tučné na chudé“ sa odporúča aplikovať ho iba do vrchných vrstiev.

Dá sa médium použiť aj na výrobu vlastných farieb? Áno, je vhodné aj pri príprave vlastných vodou miešateľných olejových farieb, najmä pre svetlé tóny.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné