Späť do obchodu CCH977726

Mini kreatívna sada na výrobu šperkov - Srdce z avanturínu

€8,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Mini Craft Kit Jewellery Aventurin Heart je kreatívna sada na výrobu šperkov určená na výrobu dvoch jedinečných náhrdelníkov s príveskom v tvare srdca z avanturínu. Táto sada obsahuje všetky potrebné komponenty vrátane rokajlových korálok, avanturínového kamienka, spojovacích krúžkov, zamačkávacích korálok, šperkového drôtu, krytiek na zamačkávacie korálky, saténovej stuhy, ketlovacích ihiel a voskovaných korálok. Na začiatok budete potrebovať len kliešte na drôt, okrúhle kliešte a ploché kliešte (nie sú súčasťou balenia). S touto sadou môžete vytvoriť dva rôzne štýly náhrdelníkov: elegantný choker z čiernej saténovej stuhy a perlový náhrdelník s perleťovými bielymi korálkami a ozdobným zapínaním na mašľu. Hotové náhrdelníky sú ideálnym doplnkom na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti, ľahko sa kombinujú s rôznymi outfitmi a dodajú vášmu vzhľadu jedinečný, trendy a ženský šperk.

Parametre produktu:

  • Sada na výrobu šperkov - náhrdelníky so srdcom z avanturínu​
  • Obsah balenia: rokajlové korálky, avanturínový kameň v tvare srdca, spojovacie krúžky, zamačkávacie korálky, šperkový drôt, krytky na zamačkávacie korálky, saténová stuha, ketlovacie ihly, voskované korálky​
  • Počet vyrobených šperkov: 2 náhrdelníky​
  • Farba: číra​
  • Úroveň obtiažnosti: stredne pokročilý​

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné