Späť do obchodu CCH977725

Mini kreatívna sada na výrobu šperkov - Náhrdelník a náušnice

€8,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Mini Craft Kit Jewellery je kreatívna sada, ktorá vám umožní vytvoriť jedinečné náhrdelníky a náušnice v kráľovskej modrej farbe. Obsahuje všetky potrebné materiály vrátane jemnej polymérovej hmoty, rokajlových korálok, šperkového drôtu, karabínok, puzetových náušníc, ketlovacích ihiel a krimpovacích korálok. Pomocou tejto sady môžete vytvoriť očarujúce šperky s hravými príveskami v tvare ovocia, ako sú jahody, citróny, pomaranče či maliny, vyrobenými z polymérovej hmoty. Táto hmota je mäkká a poddajná, čo umožňuje ľahké modelovanie drobných detailov. Proces tvorby je jednoduchý a zábavný, ideálny pre kreatívnych nadšencov so stredne pokročilými zručnosťami. Hotové šperky dodajú vášmu outfitu svieži a originálny vzhľad, vhodný na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti.​

Parametre produktu:

  • Sada na výrobu náhrdelníka a náušníc​
  • Obsah balenia: polymérová hmota, rokajlové korálky, šperkový drôt, karabínky, puzetové náušnice, ketlovacie ihly, krimpovacie korálky​
  • Farba: kráľovská modrá​
  • Úroveň obtiažnosti: stredná​

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné