Späť do obchodu SCH50750034

Médium Opaque white pre akvarelové farby 30 ml

Skladom
(5)
€8,80
€293,33 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 5 hodnotení

Jedna z mojich najpoužívanejších farieb na airbrushing. Keďže je na vodnej báze, nikdy sa neupcháva.

Michaela Overená recenzia

Prvýkrát používma Schmincke Aqua Drops a som nadšená! Robím veľmi vodnaté impresionistické maľby a tieto kvapky sú super.

Denisa Overená recenzia

Krásne sýte farby, ktoré sa dobre miešajú, takmer ako atrament. Som veľmi spokojná s kvalitou.

Alexandra Overená recenzia

Kvalita, použiteľnosť a sýtosť farieb prekonali moje očakávania. Prvotriedny produkt!

Romana Overená recenzia

Zdá sa, že fungujú dobre. Som začiatočníčka, takže pekné na vyskúšanie.

Diana Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné