Späť do obchodu KRL86360

Maskovací liner Solo Goya Kreul 29 ml

Skladom
(5)
€4,29€4,90Akcia
€147,93 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Môj muž prišiel na geniálny nápadd natrieť tým garážové dvere. Musím povedať, že výsledok je super.

Erik Overená recenzia

Konečne mi biela ostane naozaj bielou, tento liner je pre akvarel úplná nutnosť.

Jakub Overená recenzia

Skvelý pomocník pri detailoch, s týmto hrotom sa mi kreslí jedna báseň.

Adam Overená recenzia

Odporúčam, funguje presne tak, ako som potrebovala.

Ondrej Overená recenzia

Zatiaľ najlepšia maskovacia hmota, s ktorou som robila, krásne sa zlupuje a papier vôbec netrhá.

Dávid Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,49 € Jednotková cena 49,80 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné