Späť do obchodu SKR99MANPADA_4

Manga blok SAKURA 250 g/m² A5 – A3 - 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€12,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Manga blok SAKURA 250 g/m² je prémiový hladký kresliarsky papier navrhnutý špeciálne pre tvorcov mangy, komiksov a ilustrátorov. Vďaka vysokej gramáži 250 g/m² papier nepresvitá a bezpečne znesie opakované gumovanie, vrstvenie línií i tónovanie. Hladký povrch je ideálny pre čisté a ostré ťahy pigmentovými linermi Pigma a štetcovými fixkami bez nežiaduceho zatekania.

Parametre produktu

  • Značka: SAKURA
  • Gramáž: 250 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Formáty v sérii: A5 – A3
  • Vlastnosti papiera: hladký povrch, nepresvitá, odolný voči gumovaniu
  • Pôvod značky: Osaka, Japonsko (výroba od roku 1921)

Použitie a techniky

Blok je určený pre kresliarov mangy, ilustrátorov a študentov výtvarných odborov na tvorbu samostatných stránok aj panelov. Vhodný je na prácu s pigmentovými linermi, štetcovými fixkami a striedme tónovanie akvarelom alebo sivými markermi.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj vlhké techniky? Papier má gramáž 250 g/m², nepresvitá a znesie tónovanie fixkami či striedme nanášanie vody bez deformácie.

Pre aké médiá je povrch papiera vhodný? Hladký povrch je prispôsobený pre pigmentové linery, štetcové fixky a presné obrysy bez zatekania farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné