Späť do obchodu LKSK2217012500

Makový olej LUKAS pre olejové farby 125 ml

Skladom
€22,90
€183,20 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

LUKAS makový olej je bezfarebné, pomaly schnúce maliarske a spojivové médium určené na olejomaľbu. Vďaka tomu, že nežltne, je ideálnou voľbou najmä na miešanie s bielymi a svetlými odtieňmi olejových farieb, ktorým zároveň dodáva vyššiu priehľadnosť. Keďže vytvára slabší farebný film, pri príprave farby sa odporúča kombinovať ho s ďalšími olejmi, napríklad s ľanovým.

Parametre produktu:

  • Značka: LUKAS
  • Typ: makový olej (spojivové a maliarske médium)
  • Objem: 125 ml
  • Farba: transparentná / bezfarebná
  • Technika: olejomaľba
  • Vlastnosti: nežltnúci, pomaly schnúci, zvyšuje transparentnosť

Použitie a bezpečnosť

Médium sa primiešava priamo do olejovej farby na palete. Pracujte vždy v dobre vetranom priestore, mimo dosahu detí a otvoreného ohňa a pred použitím dodržiavajte pokyny výrobcu uvedené na obale.

Často kladené otázky

Prečo používať makový olej namiesto iných olejov? Makový olej je bezfarebný a nežltne, preto je mimoriadne vhodný na prácu s bielymi a veľmi svetlými odtieňmi.

Môže sa makový olej používať samostatne? Keďže vytvára slabší farebný film, odporúča sa kombinovať ho s inými olejmi, napríklad s ľanovým olejom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné