Späť do obchodu JOV37012

Mäkká prírodná plastelína JOVI My First 38 g modrá

Skladom
€0,95
€25,00 / kg
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI My First Plastelína je modelovacia hmota na rastlinnej báze, vyvinutá špeciálne pre deti už od 12 mesiacov. Vďaka extra mäkkej a poddajnej textúre nekladie odpor a bez námahy sa stláča aj v najmenších rúčkach, čo uľahčuje prvé gúľanie, vaľkanie a tvarovanie. Hmota nikdy nezasychá, takže sa dá používať opakovane, a jej farby možno navzájom miešať.

Plastelína je netoxická, bez gluténu a hlavných alergénov a má zámerne horkú chuť, ktorá odrádza od prehĺtania. Balenie s hmotnosťou 38 g vo forme prvého valčeka sa ľahko drží a po hre sa jednoducho odloží späť do uzatvárateľného téglika. Možno ju tvarovať rukami, formičkami, pečiatkami či modelovacími nástrojmi JOVI.

  • Vhodná pre deti od 12 mesiacov vďaka extra mäkkej textúre
  • Vyrobená na rastlinnej báze, nikdy nezasychá
  • Bez gluténu a hlavných alergénov, netoxická
  • Zámerne horká chuť proti prehĺtaniu
  • Jednotlivé farby sú vzájomne miešateľné
  • Kompatibilná s nástrojmi, valčekmi a pečiatkami JOVI
  • Certifikovaná podľa normy EN 71
  • Hmotnosť: 38 g
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné