MAIMERI Riedidlo bez zápachu 75 ml

Skladom
€7,09
€94,53 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

MAIMERI Riedidlo bez zápachu (č. 600) je rafinovaný petrolejový destilát s minimálnym zápachom, určený na riedenie olejových farieb a čistenie štetcov i paliet. Vďaka redukovanému zápachu umožňuje pohodlnú prácu v uzavretých ateliéroch a učebniach bez intenzívneho zápachu bežného white spiritu, pričom si zachováva rovnakú riediacu schopnosť. Znižuje viskozitu farieb, urýchľuje schnutie riedených vrstiev a odmasťuje povrchy.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produkt: Riedidlo bez zápachu (č. 600)
  • Objem: 75 ml
  • Typ média: Rafinovaný petrolejový destilát
  • Balenie: 1 ks
  • Tradícia výrobcu: Talianska značka s tradíciou od roku 1923
  • Upozornenie: Horľavý produkt, po použití nádobu vždy uzavrite

Použitie a aplikácia

Riedidlo je ideálne na olejomaľbu v uzavretých priestoroch, triedach a ateliéroch, kde znižuje zaťaženie zápachom. Slúži na riedenie olejových farieb, odmasťovanie povrchov a dôkladné čistenie štetcov a paliet.

Často kladené otázky

Má toto riedidlo rovnakú účinnosť ako bežný white spirit? Áno, riediacou schopnosťou plne zodpovedá štandardnému white spiritu, znižuje viskozitu farby a urýchľuje jej schnutie.

Ako treba s týmto riedidlom bezpečne zaobchádzať? Nádobu po použití vždy dôkladne uzavrite a uchovávajte ju mimo dosahu tepla a otvoreného ohňa, keďže ide o horľavinu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné