Maimeri maskovacia guma 125 ml (č. 725)

Skladom
€8,59
€68,72 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Medium Maskovacia guma pre umelcov (č. 725) je latexový rezervovač v praktickom téglikovom balení, určený na zakrývanie a ochranu vybraných plôch pred nánosom farby. Je ideálny pre výtvarníkov tvoriacich akvarelom aj akrylom, pričom po zaschnutí vytvára pružnú membránu, ktorá chráni bielu farbu i textúru papiera. Po dokončení a uschnutí maľby sa film jednoducho a opatrne zotrie prstom alebo bežnou gumou.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Maimeri Medium (č. 725)
  • Objem balenia: 125 ml
  • Typ média: latexový rezervovač / maskovacia kvapalina
  • Typ balenia: téglikové balenie
  • Pôvod značky: Taliansko (tradícia od roku 1923)

Použitie a aplikácia

Maskovaciu gumu nanášajte na miesta, ktoré majú zostať nezafarbené, pomocou štetca, pera s guľôčkou alebo špicatej paličky. Štetce po každom použití ihneď dôkladne prepláchnite mydlom a teplou vodou, pretože latex vo vlasoch štetca rýchlo vulkanizuje a mohol by ich trvalo poškodiť.

Často kladené otázky

Ako sa maskovacia guma z maľby odstraňuje? Po zaschnutí vytvorí pružnú membránu, ktorú po dokončení diela opatrne zotriete prstom alebo klasickou gumou.

Pri akých maliarskych technikách je možné túto maskovaciu gumu použiť? Rezervovač je vhodný na ochranu plôch a zachovanie bielej plochy papiera pri maľbe akvarelom aj akrylom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné