MAIMERI Maimeri Blu bezfarebný maskovací latex 75 ml

Skladom
€9,69
€129,20 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Blu bezfarebný maskovací latex je tekutý rezervovač určený pre akvarelovú maľbu na papier. Slúži na zakrytie vybraných plôch pred nanesením farby, vďaka čomu zachováva pôvodnú farbu podkladu alebo biele miesta. Po zaschnutí vytvorí pružnú bezfarebnú membránu, ktorú po dokončení maľby jednoducho odstránite prstom alebo gumičkou.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Maimeri Blu
  • Objem: 75 ml
  • Typ média: bezfarebný maskovací latex (rezervovač)
  • Doba schnutia: 5–10 minút
  • Určený podklad: výhradne papier
  • Kompatibilita: všetky akvarelové farby na vodnej báze
  • Pôvod: Taliansko (tradícia značky od roku 1923)

Použitie a aplikácia

Latex nanášajte štetcom, perom alebo špičkou výhradne na miesta papierového podkladu, ktoré majú zostať čisté. Štetce po práci okamžite prepláchnite mydlom a vodou, aby latex v štetinách nestuhol a neznehodnotil ich.

Často kladené otázky

Ako dlho maskovací latex schne?
Latex schne približne 5 až 10 minút, pričom po zaschnutí vytvorí pružnú membránu.

Ako sa maskovací latex odstraňuje z papiera?
Po dokončení maľby ho jednoducho a opatrne zotriete gumičkou alebo prstom bez poškodenia papiera.

Na aké povrchy je tento rezervovač určený?
Tento maskovací latex je určený výhradne na papierové podklady.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné