Späť do obchodu MAIM0998192

Maimeri Acrilico sada akrylových farieb Primary 200 ml

Skladom
€41,90
€209,50 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Acrilico sada akrylových farieb Primary 200 ml obsahuje jemné umelecké akrylové farby so živými, čistými odtieňmi od talianskej značky s tradíciou od roku 1923. Táto hotová paletová sada obsahuje ultračistú a elastickú akrylovú živicu s jemne mletými, stabilizovanými pigmentmi, ktoré zaručujú rovnomerné nanášanie a homogénny satinovaný povrch po zaschnutí. Je ideálna pre umelcov hľadajúcich svetlostále, vodou riediteľné a po zaschnutí vodovzdorné farby, ktoré držia aj na nepripravených podkladoch.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Maimeri Acrilico
  • Objem: 200 ml
  • Typ balenia: Tuby z biologicky rozložiteľného COEX plastu
  • Vlastnosti: Vodou riediteľné, po zaschnutí vodovzdorné, svetlostále, satinovaný povrch
  • Hmotnosť: 1,6 kg
  • Krajina pôvodu: Taliansko (tradícia od roku 1923)

Použitie a techniky

Farby sa nanášajú štetcom, špachtľou alebo airbrushom na plátno, drevo, papier, lepenku aj väčšinu tuhých podkladov bez nutnosti šepsovania. Technické možnosti možno rozšíriť pomocou 12 doplnkových médií z tohto radu pre glazúry, štruktúrovacie efekty a spomalenie schnutia.

Často kladené otázky

Vyžadujú farby Maimeri Acrilico špeciálne pripravený podklad? Vďaka vysokej koncentrácii elastickej živice spoľahlivo držia aj na nepripravených podkladoch bez šepsu.

Aké techniky a nástroje je možné použiť pri aplikácii? Farby je možné nanášať štetcom, maliarskou špachtľou alebo technikou airbrush na rôzne povrchy ako plátno, papier, lepenka či drevo.

Sú obaly farieb šetrné k životnému prostrediu? Áno, farby sú balené v tubách vyrobených z biologicky rozložiteľného COEX plastu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné