Späť do obchodu MABM25

MABEF Universal konvertibilný maliarsky stojan z bukového dreva

Skladom
€195,00
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Mabef Universal maliarsky stojan konvertibilný je lírový stojan s jedným stĺpom, vyrobený z kvalitného pareného a olejovaného bukového dreva. Vďaka možnosti sklopenia stĺpa až do úplne vodorovnej polohy stola je ideálnou voľbou pre umelcov pracujúcich s olejom, akrylom, pastelom i akvarelom, ako aj na lakovanie hotových diel. Stabilná podstava v tvare „I“ spoľahlivo unesie plátna až do veľkosti 55 × 200 cm s hmotnosťou do 10 kg.

Technické parametre

  • Značka: MABEF
  • Pôvod: Taliansko (výroba v Ispre od roku 1948)
  • Materiál: Parené a olejované bukové drevo
  • Typ stojana: Vnútorný lírový stojan s jedným stĺpom, prestaviteľný na stôl
  • Maximálne rozmery plátna: 55 × 200 cm
  • Maximálna nosnosť: 10 kg
  • Celková výška stojana: 225 cm
  • Rozmery podstavy: 61 × 64 cm
  • Hmotnosť stojana: 9 kg
  • Dodanie: V montážnej súprave

Použitie a techniky

Tento vnútorný stojan je vhodný na maľbu olejom, akrylom, pastelom, akvarelom aj na vystavovanie diel. Náklon stĺpa o 20° a jeho úplné vodorovné sklopenie oceníte najmä pri akvarelových technikách a lakovaní, pričom olejovaný povrch dreva účinne odpudzuje farby a uľahčuje čistenie.

Často kladené otázky

Dá sa stojan použiť aj ako vodorovný stôl? Áno, stĺp stojana sa nakláňa až o 20° a možno ho sklopiť úplne do vodorovnej polohy, čo je praktické pri akvareli a lakovaní.

Aké najväčšie plátno na stojan upevníte? Stojan uchytí plátno do maximálnej veľkosti 55 × 200 cm a unesie zaťaženie až 10 kg.

Ako sa nastavuje výška plátna? Výšku plátna jednoducho prispôsobíte pomocou dvoch posuvných líšt.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Posledné Videné