Späť do obchodu MABM36

MABEF sochársky stojan z olejovaného bukového dreva

Skladom
€163,00
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sochársky podlahový stojan MABEF je stabilný stojan z olejovaného bukového dreva určený na modelovanie z hliny, terakoty a keramiky. Je vybavený otočnou pracovnou doskou s rozsahom 360°, ktorá poskytuje pohodlný prístup k modelu zo všetkých strán pri práci v sede aj v stoji. Vďaka robustnej trojnohej konštrukcii a nosnosti až 40 kg spoľahlivo unesie aj ťažšie sochárske diela a poslúži tiež ako výstavný či kvetinový podstavec.

Kľúčové parametre

  • Značka: MABEF
  • Materiál: Olejované bukové drevo (pevné a rozmerovo stále)
  • Rozmery pracovnej dosky: 34 × 34 cm (otočná o 360°)
  • Nastaviteľná výška: 100–130 cm (8 polôh)
  • Šírka stojana: 48 cm
  • Nosnosť: až 40 kg
  • Hmotnosť stojana: približne 8 kg
  • Pôvod: Vyrobené v Taliansku (Ispra, tradícia od roku 1948)
  • Balenie: 1 ks (ľahko zmontovateľná súprava)

Využitie a vlastnosti

Stojan je ideálny pre sochárov a keramikárov na prácu s hlinou, terakotou a keramikou, pričom olejovaný povrch odpudzuje farby a veľmi ľahko sa čistí. Využiť ho môžete nielen v ateliéri pri tvorbe, ale aj ako prezentačný podstavec na hotové sochy či kvetinové aranžmány.

Často kladené otázky

Akú maximálnu hmotnosť unesie pracovná doska? Pracovná doska stojana má nosnosť až 40 kg.

Dá sa nastaviť výška stojana pre prácu v sede aj v stoji? Áno, výšku možno nastaviť v 8 rôznych polohách v rozmedzí od 100 do 130 cm.

Ako sa udržiava povrch dreva? Drevo má olejovaný povrch, ktorý prirodzene odpudzuje farby a jednoducho sa čistí.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné