Späť do obchodu LKSK315091

Lesklý lak v spreji LUKAS Studio – 400 ml

Skladom
€16,29
€40,73 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Záverečný lesklý lak v spreji LUKAS Studio vytvára na hotovom umeleckom diele vysoko lesklý, priehľadný ochranný povrch. Je nežltnúci, rýchlo schne a poskytuje vodoodolný film s vysokou priľnavosťou a odolnosťou voči poškriabaniu či nárazu. Predstavuje praktické riešenie pre umelcov hľadajúcich spoľahlivú fixáciu a ochranu olejových, akrylových, temperových i gvašových malieb.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Studio
  • Forma: sprej
  • Objem: 400 ml
  • Farba a efekt: transparentná, vysoko lesklý povrch
  • Vlastnosti filmu: vodoodolný, nežltnúci, odolný proti nárazu a poškriabaniu
  • Vhodné médiá: olej, akryl, tempera, gvaš, kresby, umelecké tlače
  • Nevhodné na: polystyrén
  • Balenie: 1 ks (0,438 kg)

Použitie a aplikácia

Lak nanášajte len na dokonale suché diela zo vzdialenosti približne 25–30 cm v tenkých, rovnomerných vrstvách. Pri aplikácii pracujte v dobre vetranom priestore, mimo dosahu otvoreného ohňa a detí.

Často kladené otázky

Je tento lak vhodný na olejomaľbu aj akrylové farby? Áno, lak LUKAS Studio je určený na olejové, akrylové, temperové aj gvašové maľby, ako aj na kresby a umelecké tlače.

Nespôsobí lak zažltnutie maľby? Nie, lak je formulovaný ako nežltnúci a po zaschnutí zanecháva číry priehľadný film.

Môžem lak použiť na polystyrénový podklad? Nie, tento lak v spreji nie je vhodný na polystyrén.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné