Lesklý akrylový lak AMSTERDAM 75 ml

(4)
€8,30
€110,67 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.7 4 hodnotení

Malé balenie, ale na dokončenie môjho prvého väčšieho obrazu to bohato stačilo a lak vyzerá krásne.

Filip Overená recenzia

Perfektný lak, rýchlo zasychá a chráni obraz pred prachom.

Daniel Overená recenzia

Objednal som si tento lak k narodeninám a moje akrylové dielka vyzerajú hneď o triedu lepšie.

Róbert Overená recenzia

Dôchodcovské hobby ma baví čoraz viac a tento lak mi pomáha udržať moje výtvory pekné po dlhé roky.

Štefan Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné