Lesklé médium AMSTERDAM 1000ml

(5)
€35,70
€35,70 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Kúpila som to náhodou, ale fabra je super. Veľmi výrazná a nezvyčajná, medzi tmavšími farbami naozaj vynikne.

Radka Overená recenzia

Konečne som kúpil toto veľké balenie, na moje plátna je to ideálna veľkosť a lesk je fakt parádny.

Darina Overená recenzia

Ako učiteľka výtvarnej výchovy toto médium odporúčam každému, kto chce akryl trochu zriediť a pridať mu na žiarivosti, vydrží nám celú večnosť.

Michaela Overená recenzia

Super vec, farby pekne kĺžu po podklade a po zaschnutí sa krásne lesknú, určite kúpim zas.

Denisa Overená recenzia

Veľmi kvalitný produkt, ktorý mi pomáha dosiahnuť profesionálny finiš pri mojich olejomaľbách, za tú cenu je to skvelý nákup.

Alexandra Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné