Späť do obchodu PNTVARNISH-shine_0638

Lak a lepidlo na dekupáž Pentart - lesklé

Skladom

Vybrať variant
€1,99
€99,50 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Lak a lepidlo na dekupáž Pentart je univerzálny prípravok na vodnej báze určený na servítkovú techniku a decoupage. Spája funkciu lepidla a záverečného laku v jednom kroku, pričom dekorovaným predmetom dodáva lesklý vzhľad. Je vhodný pre tvorcov pracujúcich s rôznymi typmi povrchov.

Parametre produktu:

  • Značka: Pentart
  • Typ: lak a lepidlo na dekupáž v jednom
  • Báza: vodná
  • Výsledný efekt: lesklý
  • Vhodné povrchy: kov, sklo, drevo, keramika, papier, textil (určený na ručné pranie)
  • Dostupné objemy v sérii: 20 ml, 50 ml, 100 ml, 230 ml, 500 ml, 1000 ml

Použitie a aplikácia:

Z trojvrstvovej servítky oddeľte vrchnú potlačenú vrstvu a priložte ju na zdobený predmet. Následne povrch pretrite lepidlom a lakom v jednom a nechajte dôkladne uschnúť.

Často kladené otázky:

Na aké materiály je možné lepidlo použiť? Prípravok dobre priľne na drevo, kov, sklo, keramiku, papier aj textil určený na ručné pranie.

Aký finálny efekt lak vytvára? Po aplikácii zanecháva na dekorovanom predmete lesklý povrch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Tekutá glazúra Pentart lesklá

Tekutá glazúra Pentart lesklá


7,10 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Kontúrovacia farba Pentart 20 ml

Kontúrovacia farba Pentart 20 ml


Cena po zľave  3,95 € Normálna cena  3,99 € Jednotková cena 197,50 €/l
Pentart
(4)
Záverečný lak lesklý PENTART

Záverečný lak lesklý PENTART


3,49 € Jednotková cena 34,90 €/l
Pentart
Trblietavý prášok Kompozit 60 g

Trblietavý prášok Kompozit 60 g


4,30 € Jednotková cena 71,67 €/kg
Kompozit
(2)
Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL

Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL


7,79 € Jednotková cena 155,80 €/l
KREUL

Posledné Videné