Ľahká štruktúrovacia pasta LUKAS

Skladom

Vybrať variant
€22,90
€45,80 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Ľahká štruktúrovacia pasta LUKAS je akrylové médium s nízkou hmotnosťou určené na vytváranie trojrozmerných reliéfov a štruktúrovaných povrchov. Vďaka svojmu odľahčenému zloženiu nezaťažuje podkladové materiály, ako sú maliarske plátna, napínacie rámy či kartón, a po dôkladnom zaschnutí zostáva pevná a tvarovo stála. Predstavuje ideálny základ pod maľbu alebo samostatný plastický prvok pre profesionálnych výtvarníkov i hobby tvorcov.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ produktu: akrylová štruktúrovacia pasta (ľahká)
  • Dostupný objem: 125 ml alebo 500 ml
  • Určenie: profesionálna i hobby tvorba, mixed media, reliéfna maľba
  • Vlastnosti: nízka hmotnosť, tvarová stálosť, možnosť prebrúsenia
  • Kompatibilita: pretierateľná akrylovými a olejovými farbami, tónovateľná akrylom LUKAS

Použitie a aplikácia

Pasta sa nanáša priamo na suchý a čistý podklad pomocou maliarskej špachtle alebo štetca. Hrubšiu vrstvu nechajte prirodzene preschnúť podľa hrúbky naneseného reliéfu. Po úplnom vyschnutí je povrch prebrúsiteľný a pripravený na pretieranie akrylovými alebo olejovými farbami, prípadne ju môžete tónovať akrylovými farbami LUKAS ešte pred samotným nanášaním.

Často kladené otázky

Dá sa táto pasta miešať priamo s akrylovými farbami? Áno, pastu je možné pred aplikáciou tónovať akrylovými farbami LUKAS, prípadne ju po zaschnutí pretrieť akrylom či olejom.

Nezaťaží pasta tenšie podklady pri vyššom reliéfe? Nie, vďaka špeciálnej ľahkej receptúre má nízku hmotnosť a neprehýba ani jemnejšie podklady, ako je kartón či napnuté plátno.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné