KREUL Sada sviečok Winter Love 6×25 ml

(1)
€15,00
€100,00 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vytvorte si útulnú zimnú atmosféru s vlastnoručne ozdobenými sviečkami pomocou sady pier na sviečky KREUL "Winter Love". Táto praktická súprava obsahuje šesť zladených odtieňov, ktoré vám umožnia nakresliť mená, snehové vločky, stromy a hviezdy priamo na sviečky v tvare stĺpika alebo kužeľa čistými a presnými líniami. Tekutý vosk na vodnej báze obsahuje prírodný včelí vosk pre hladký, vosku podobný povrch; po približne 8 hodinách návrh stvrdne a sviečka sa môže pod dohľadom spáliť. Ideálne pre začiatočníkov a hobby tvorcov, tenké perá s jemným hrotom pracujú priamo na sviečke alebo so štetcami, hubkami a šablónami, takže môžete ľahko vrstviť detaily, šablónovať motívy a vytvárať slávnostné darčeky alebo sezónne dekorácie. Ideálna voľba na vianočné tvorenie, zimné svadby a premyslené ručne vyrábané darčeky.

Parametre výrobku: - Vhodné na výrobu šablón, ktoré sa dajú použiť na výrobu šablón:

  • Súprava: 6 pier × 25 ml
  • Farebnosť: Biela, červená, zelená, čierna, strieborná, zlatá
  • Vzorka: Tekutý vosk na vodnej báze s včelím voskom
  • Použitie: Jemný hrot pera; štetec/špongia/šablóna
  • Čas schnutia: Približne 8 hodín
  • EAN: 4000798127985
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 1 hodnotení

Sviečky sme si ozdobili na adventný veniec a vyzerá to naozaj vianočne, farby držia výborne a práca s nimi bola úplne jednoduchá aj pre začiatočníka.

Richard Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné