Krémový sójový vosk na stojace sviečky


Vybrať variant
€7,89€8,99Akcia
€31,56 / kg
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vyskúšajte výrobu vlastných voľne stojacich sviečok s týmto kvalitným sójovým voskom vo vločkách – krémová farba. Tento 100 % vegánsky vosk je ideálny na liatie stĺpových, tvarovaných alebo geometrických sviečok bez nutnosti použitia nádoby. Vosk horí čisto a produkuje až o 80 až 90 % menej sadzí než klasický parafín. Vďaka vločkovej forme sa jednoducho dávkuje a rýchlo sa rozpúšťa – ideálne vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Môžete doň pridať farbu a vôňu, čím získate originálne sviečky s osobným nádychom. Vosk sa topí pri teplote 65–85 °C, tuhne približne 6–8 hodín a pred použitím by mal vytvrdnúť 48 hodín. Perfektne sa hodí na liatie sviečok do foriem, ako sú bublinkové, kockové alebo sochárske sviečky – či už na vlastné použitie alebo ako handmade darček.

Parametre produktu:

  • Sójový vosk na voľne stojace sviečky
  • Vegánsky, nízka sadivosť, vo vločkách
  • Farba: krémová
  • Balenie: 250 g / 500 g
  • Materiál: sója
  • Teplota topenia: 65–85 °C
  • Použitie: výroba tvarovaných, stĺpových a dizajnových sviečok bez nádoby
  • Čas tvrdnutia: 6–8 hodín (úplné vytvrdnutie do 48 hodín)
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné