Späť do obchodu PNTCP45_46541

Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart


Vybrať variant
€38,90
€15,56 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart je krémová pasta určená na vytváranie efektných popraskaných povrchov v umeleckých projektoch. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa vždy používa v kombinácii s príslušným základným náterom na praskanie - Podkladový primer pre efekt popraskaného povrchu, čo zaručuje dobrú priľnavosť a tvorbu atraktívnych prasklín. Pasta sa môže nanášať v tenkej vrstve pomocou valčeka, avšak najlepšie výsledky sa dosahujú použitím murárskej lyžice alebo špachtle. Hrúbka nanesenej vrstvy ovplyvňuje tvar a hĺbku prasklín, pričom hrubšia vrstva vedie k výraznejším efektom. Pasta schne relatívne rýchlo, približne 2-3 hodiny, počas ktorých sa vytvárajú praskliny. Pred použitím je možné pastu zafarbiť do pastelových odtieňov pomocou farbiacich pást Pentart alebo po úplnom zaschnutí ju možno ľahko prefarbiť alebo pretrieť pomocou lazúr Wall Decor. Krémová pasta Wall Decor je kompatibilná aj s Štruktúrnou pastou Wall Decor a s Tmelom s betónovým efektom Wall Decor, čo umožňuje širšie kreatívne využitie. Po zaschnutí je povrch možné čistiť vlhkou handričkou. Tento produkt je ideálny pre umelcov, dizajnérov a remeselníkov, ktorí chcú dodať svojim dielam jedinečný popraskaný vzhľad.

Parametre produktu:

  • Krémová pasta pre popraskaný efekt Wall Decor Pentart
  • Používa sa v kombinácii s príslušným základným náterom
  • Riedenie: Neodporúča sa
  • Výdatnosť: 0,8 – 1,0 liter/m²
  • Dostupné veľkosti: 150 ml, 500 ml
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné