Späť do obchodu MAIM5920813

Kremičitá štruktúrovacia pasta Maimeri Body 140 ml

Skladom
€8,99
€64,21 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kremičitá štruktúrovacia pasta Maimeri Body 140 ml je hustá akrylová modelovacia pasta s hrubozrnnou kremennou štruktúrou na vytváranie reliéfov a trojrozmerných povrchov. Je určená pre výtvarníkov a kreatívcov pracujúcich s akrylovou maľbou a kombinovanými technikami. Po vytvrdnutí zostáva pasta pevná, pružná a dá sa ďalej pretierať akrylovými či inými vodou riediteľnými farbami.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Body
  • Typ: kremičitá štruktúrovacia pasta (quartz)
  • Objem: 140 ml
  • Konzistencia: pastózna
  • Krajina pôvodu: Taliansko
  • Vhodné povrchy: plátno, drevo, kartón, sadra

Použitie a aplikácia

Pasta sa nanáša priamo na podklad v ľubovoľnej hrúbke pomocou maliarskej špachtle, paletového noža alebo štetca. Hrubšie vrstvy nechajte preschnúť postupne; náradie umyte vodou ešte pred zaschnutím pasty.

Často kladené otázky

Zostane štruktúrovacia pasta po vytvrdnutí pružná alebo hrozí jej popraskanie? Po zaschnutí je pasta Maimeri Body pevná a zároveň pružná, takže udržiava tvar reliéfu.

Môžem povrch pasty po zaschnutí ďalej maľovať? Áno, vytvrdnutú pastu je možné premaľovať akrylovými alebo inými vodou riediteľnými farbami.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné