Späť do obchodu JOV2101

Kreatívna sada na maľovanie pieskom JOVI Play&Fun Zvieratá – 12-dielna

€17,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kreatívna sada na maľovanie pieskom JOVI Play&Fun s motívom zvierat je tvorivý set určený pre deti od 3 rokov na tvorenie doma aj v škole. Deti vytvárajú pestrofarebné obrázky pomocou prírodného kremenného piesku nanášaného na predtlačené samolepiace šablóny. Celá súprava je zabalená v praktickom uzatváracom kufríku, ktorý uľahčuje skladovanie aj prenášanie.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: JOVI
  • Edícia: Play&Fun
  • Motív: Zvieratá
  • Obsah balenia: 8 téglikov s farebným pieskom (po 40 g), 3 samolepiace šablóny (20 × 25 cm), 1 palička, 1 uzatvárací prenosný kufrík
  • Celkový počet dielov: 12-dielna sada
  • Materiál piesku: Prírodný kremenný piesok farbený prírodnými pigmentmi
  • Vlastnosti piesku: Netoxický, bez zápachu, bez hlavných alergénov, nepúšťa farbu
  • Hmotnosť balenia: 0,765 kg
  • Bezpečnostná norma: EN 71
  • Vhodné pre: Deti od 3 rokov

Spôsob použitia a technika

Priloženou paličkou sa z predtlačenej šablóny postupne odlupuje krycia vrstva jednotlivých plôch. Na odhalené lepivé miesta sa nasype farebný piesok, rozotrie sa prstom krúživým pohybom a prebytok sa jednoducho strasie. Pre čistý výsledok sa odporúča postupovať od najtmavších odtieňov k najsvetlejším. Piesok drží pevne bez použitia tekutého lepidla a technika podporuje rozvoj jemnej motoriky a vnímania farieb.

Často kladené otázky

Pre akú vekovú kategóriu je sada určená? Sada je vhodná pre deti od 3 rokov, pričom menšie deti môžu tvoriť pod dohľadom dospelej osoby.

Je potrebné k sade dokupovať lepidlo? Nie, šablóny sú samolepiace a piesok na nich drží bez potreby ďalšieho lepidla.

Obsahuje balenie úložný obal na prenášanie? Áno, všetky komponenty sady sú uložené v praktickom uzatváracom plastovom kufríku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné