Späť do obchodu GIOF582100

Kreatívna sada GIOTTO Fancy Lettering - 45 ks

Skladom
€23,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kreatívna sada GIOTTO Fancy Lettering je 45-dielny set určený na nácvik ozdobného písma, kreslenia písmen a tvorby nápisov pre začiatočníkov aj pokročilejších. Obsahuje kombináciu štetcových fixiek, vodových farieb a kvalitného papiera Canson, ktoré umožňujú vytvárať precízne línie aj farebné pozadia. Vďaka priloženým pomôckam na predkreslenie poskytuje kompletné zázemie pre techniku lettering.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Počet dielov v balení: 45 ks
  • Štetcové fixky: 10 ks Turbo Soft Brush so štetcovým hrotom
  • Vodové farby: 12 ks Aquarelli (tablety s priemerom 30 mm)
  • Papier: 20 listov Canson vo formáte A4
  • Ďalšie príslušenstvo: 1 čierna fixka Turbo Maxi, 1 grafitová ceruzka, 1 guma Happy Gomma, 1 kovové strúhadlo
  • Hmotnosť: 0,91 kg
  • Technika: lettering, písanie, kreslenie
  • Úroveň: začiatočníci aj pokročilejší

Použitie a techniky

Sada je navrhnutá na techniku lettering a krasopis. Štetcové fixky Turbo Soft Brush umožňujú meniť hrúbku ťahu prítlakom pre ozdobné zhrubnutie písma, zatiaľ čo vodové farby Aquarelli slúžia na vytvorenie farebného podkladu. Papier Canson formátu A4 znesie aj vlhšie techniky a grafitová ceruzka s gumou poslúžia na počiatočné rozvrhnutie nápisu pred finálnou kresbou.

Často kladené otázky

Umožňujú fixky v sade meniť hrúbku čiary? Áno, štetcové fixky Turbo Soft Brush umožňujú plynule meniť hrúbku ťahu pomocou prítlaku na hrot.

Znesie priložený papier aj vodové farby? Áno, podkladový papier Canson formátu A4 znesie aj vlhšiu techniku s vodovými farbami.

Je sada vhodná aj pre začiatočníkov? Áno, celá kreatívna sada je určená pre začiatočníkov aj pokročilejších tvorcov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné