Kovový základ na prsteň, strieborný, 15 ks

€8,85
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kovový základ na prsteň so striebornou povrchovou úpravou je praktickým komponentom určeným na výrobu originálnych prsteňov podľa vašich predstáv. Tento polotovar je vybavený plochou podložkou, ktorá umožňuje jednoduché nalepenie rôznych dekoračných prvkov, ako sú koráliky, kamienky, perly, kabošony alebo iné ozdoby podľa vášho vkusu. Veľkou výhodou tohto kovového prsteňového základu je jeho nastaviteľná veľkosť, vďaka ktorej prsteň pohodlne prispôsobíte akejkoľvek veľkosti prsta. Tento komponent je ideálny nielen pre profesionálnych výrobcov šperkov, ale aj pre kreatívnych začiatočníkov či hobby nadšencov, ktorí si chcú vytvoriť vlastný šperk. Vďaka univerzálnemu dizajnu a kvalitnému spracovaniu získajú vaše šperky profesionálny vzhľad. Balenie obsahuje až 15 kusov, čo vám umožňuje vytvoriť viacero dizajnov pre seba alebo na darovanie blízkym.

Parametre produktu:

  • Materiál: kov (železo), postriebrený povrch
  • Veľkosť: univerzálna (nastaviteľná)
  • Vhodný pre: koráliky a ozdoby
  • Obsah balenia: 15 kusov
  • Farba: strieborná
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné