Späť do obchodu MAIM5302_530

Kontúrovacia farba MAIMERI Vetro Rilievo - 20 ml

Skladom

Vybrať variant
€6,29
€314,50 / l
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Reliéfna kontúrovacia farba na sklo MAIMERI Vetro Rilievo je určená na vytváranie vyvýšených liniek s efektom klasickej olovenej vitráže. Je mäkká, pastózna a nanáša sa priamo z tuby s tenkým hrotom na sklo alebo akrylát, kde slúži ako pevná 3D bariéra zabraňujúca zlievaniu tekutých farieb Idea Vetro. Po nanesení na odmastený povrch schne 2 až 4 hodiny pri izbovej teplote a vytvára pružnú linku s lesklým povrchom.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Vetro Rilievo
  • Objem: 20 ml
  • Forma: pastózna kontúra na vodnej báze
  • Povrch: sklo, akrylát
  • Doba schnutia: 2–4 hodiny pri izbovej teplote
  • Krajina pôvodu: Taliansko

Použitie a technika

Pred aplikáciou povrch dôkladne odmastite liehom alebo acetónom. Kontúru nanášajte priamo z tuby vytláčaním cez úzku špičku na vymedzenie plôch, ktoré po zaschnutí reliéfu vyplníte priehľadnými vitrážovými farbami.

Časté otázky

Ako dlho kontúra schne? Pri izbovej teplote zasychá približne 2 až 4 hodiny do pevného a elastického reliéfu.

Je potrebné povrch pred maľovaním pripraviť? Áno, pred nanesením musí byť sklenený alebo akrylátový podklad dôkladne očistený a odmastený liehom či acetónom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné