Späť do obchodu KRL99410

Kompletná sada na pozlacovanie Golden Elegance - KREUL

Skladom
(2)
€22,90
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Golden Elegance od značky KREUL je kompletná sada na pozlacovanie, ktorá vám umožní vytvoriť luxusné a elegatné dekorácie s efektom zlata. S touto sadou môžete svoje umenie zdobiť sklenené vázy, rámiky, porcelánové šálky, a mnoho ďalších predmetov. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si skutočne jedinečné kúsky, ktoré okúzlia každého svojou zlatistou eleganciou. S Golden Elegance od KREUL si pridajte lesk a šmrnc do vášho života.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.5 2 hodnotení

Na začiatok so zlátením určite veľmi dobre. Všetko potrebné je v balení a výsledok je pekný aj bez špeciálnych znalostí.

Norbert Overená recenzia

Jednoduché na použitie a bez problémov dobrý výsledok. Aj bez špeciálnych znalostí.

Eduard Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,49 € Jednotková cena 49,80 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné