Späť do obchodu KHN01627S1002KS

KOH‑I‑NOOR Acrylic 10 – sada akrylových farieb s médiom a riedidlom

(2)
€25,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada KOH‑I‑NOOR Acrylic 10 obsahuje 10 × 40 ml akrylových farieb vysokej kvality vrátane lesklého perleťového média a riedidla. Farby sú vodou riediteľné, vysoko pigmentované, svetlostále a po zaschnutí vytvárajú pružný, vode odolný film. Nanášajú sa štetcom, valčekom alebo špachtľou a sú vhodné na širokú škálu podkladov – od plátna cez papier a drevo až po keramiku. Sú skvelou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov, ktorí chcú experimentovať s mixovaním farieb, technikou vrstvenia a textúrami. Súbor zahŕňa základné aj špeciálne perleťové tóny.

Parametre produktu:

  • Typ : sada akrylových farieb + perleťové médium + riedidlo
  • Objem : 10 x 40 ml tuby
  • Obsah sady : základné aj perleťové farby + médium + riedidlo
  • Riedenie : vodou + priložené perleťové médium
  • Vlastnosti : vysoká pigmentácia, pružný film, svetlostálosť
  • Povrchy : papier, plátno, drevo, keramika
  • Aplikačné nástroje : štetce, valčeky, špachtle

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Pre syna do školy je to super voľba, farby majú krásne krytie a médium nám pomohlo dosiahnuť pekný lesk.

Denisa Overená recenzia

Sada je veľmi praktická, všetko potrebné na miešanie farieb je hneď poruke a akryl schne presne tak rýchlo, ako potrebujem pri svojom tvorení.

Alexandra Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné