Späť do obchodu CNSC31200L036

Kniha náčrtov Canson Graduate Art Book Manga 200 g/m², 80 listov, 21,6 x 27,9 cm, pevná väzba

Skladom
€19,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Art Book Manga je viazaný náčrtník s hladkým bielym papierom, navrhnutý pre študentov, školy aj začínajúcich ilustrátorov mangy a komiksu. Vyniká hladkým a pevným povrchom s gramážou 200 g/m², ktorý spoľahlivo odoláva opakovanému gumovaniu aj poškriabaniu bez zdrsnenia štruktúry. Vďaka pevnej väzbe otvárateľnej naplocho umožňuje pohodlnú a plynulú tvorbu cez celú dvojstranu.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate Art Book Manga
  • Gramáž papiera: 200 g/m²
  • Počet listov: 80
  • Rozmery: 21,6 x 27,9 cm
  • Väzba: pevná väzba z recyklovaných vlákien so zaoblenými rohmi
  • Vlastnosti papiera: hladký biely povrch, bez kyselín, certifikát FSC
  • Prvky výbavy: elastická gumička, stužková záložka, vnútorné vrecko na skice
  • Hmotnosť: 0,964 kg

Využitie a techniky

Náčrtník je určený na suché aj mokré techniky – od počiatočného skicovania a tieňovania ceruzkou až po perokresbu linerom, atramentovými perami a vyfarbovanie fixkami či značkovačmi s čistou a ostrou líniou. Hodí sa na školské vyučovanie aj domácu tvorbu.

Často kladené otázky

Dá sa v náčrtníku kresliť cez celú dvojstranu? Áno, pevná väzba sa otvára úplne naplocho, čo umožňuje plynulé kreslenie cez obe strany.

Poškodí sa papier pri častom gumovaní? Nie, hladký papier je odolný proti gumovaniu aj poškriabaniu, takže línie zostávajú čisté aj po viacerých opravách.

Obsahuje náčrtník miesto na odkladanie predlôh? Áno, na konci knihy sa nachádza praktické vnútorné vrecko určené na odkladanie skíc a predlôh.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné