Späť do obchodu CCH600300

Karabínkové zapínanie na šperky, strieborné

€3,80
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Karabínkové zapínanie je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého, kto sa venuje výrobe handmade šperkov. Tento praktický kovový komponent slúži ako spoľahlivé zapínanie pre náhrdelníky, náramky, ale aj iné typy bižutérie. Vďaka mechanizmu na pružinku sa jednoducho otvára a zatvára, pričom pevne drží spojenie medzi jednotlivými časťami šperku. Má priemer 7 mm, čo z neho robí univerzálnu voľbu pre väčšinu šperkárskych projektov. Je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených tvorcov, ktorí hľadajú kvalitný a esteticky pôsobiaci komponent na dokončenie svojich diel. Jeho strieborné prevedenie dodáva elegantný vzhľad a dobre sa kombinuje s rôznymi farbami a materiálmi. V balení sa nachádza 10 kusov, čo poskytne dostatok zapínaní na viaceré projekty. Tento typ zapínania je nenápadný a dodá vašim výrobkom profesionálny vzhľad.

Parametre produktu:

  • Typ: karabínkové zapínanie
  • Priemer: 7 mm
  • Materiál: kov (meď)
  • Farba: strieborná
  • Počet v balení: 10 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné