Späť do obchodu SCH27-007_101

Kaligrafický gvaš Schmincke Calligraphy Gouache 20 ml

Skladom

Vybrať variant
€14,29
€714,50 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kaligrafický gvaš Schmincke Calligraphy Gouache predstavuje profesionálnu umeleckú farbu vyvinutú špeciálne pre potreby kaligrafie a maľby. Vyniká špičkovou kvalitou od renomovaného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG a je dostupný v objeme 20 ml v rámci farebnej série 1. Tento produkt je ideálnou voľbou pre umelcov, ktorí hľadajú precízne spracovanie a spoľahlivé vlastnosti profesionálnych gvašových farieb.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: Calligraphy Gouache
  • Objem: 20 ml
  • Séria: Séria 1
  • Kvalita: Profesionálna umelecká kvalita (H. Schmincke & Co. KG)
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Balenie: 1 ks (rozmery 1,9 × 2,9 × 10,2 cm, hmotnosť 0,051 kg)

Často kladené otázky

Kde sa kaligrafický gvaš Schmincke vyrába? Táto profesionálna farba sa vyrába v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co. KG.

V akom objeme a sérii je farba dodávaná? Farba je dodávaná v tube s objemom 20 ml a patrí do Série 1.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné