Späť do obchodu JOV980_09

Jumbo voskovka JOVI Jovicolor 12 mm – rôzne odtiene


Vybrať variant
€2,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Voskovka JOVI Jovicolor s priemerom 12 mm je kvalitná pomôcka na kreslenie určená pre deti a školské výtvarné aktivity. Celé telo voskovky tvorí farebná hmota, čo zaručuje vysokú výdatnosť, rovnomerný krycí ťah a jednoduché strúhanie do hrotu bez zbytočného špinenia rúk.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Modelový rad: Jovicolor
  • Typ: vosková pastelka (voskovka)
  • Hrúbka: 12 mm
  • Určenie: deti a školské aktivity
  • Technika: kresba na papier
  • Bezpečnosť: spĺňa normy EN 71
  • Krajina pôvodu: Španielsko

Použitie

Voskovka kĺže mäkko a zanecháva homogénny ťah na suchých papierových povrchoch. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku detí a vďaka svojej odolnosti sa po páde ľahko neláme.

Často kladené otázky

Nelámu sa voskovky pri bežnom používaní? Voskovky JOVI sú pevné a po páde sa ľahko nelámu.

Dajú sa tieto voskovky bežne orezávať? Áno, vďaka celistvej voskovej hmote sa dajú pohodlne strúhať do hrotu.

Sú bezpečné pre deti? Áno, produkty spĺňajú prísne európske normy EN 71 aj medzinárodné bezpečnostné normy (nie sú určené na pokožku a nesmú sa prehĺtať).

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné