Späť do obchodu JOV80024

JOVI vodové farby 24 ks so štetcom (priemer 22 mm)

Skladom
€7,90
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI vodové farby prinášajú paletu 24 živých a sýtych odtieňov vyrobených z kvalitných pigmentov. Tieto školské akvarelové pastilky s priemerom 22 mm sa ľahko rozpúšťajú vodou, ponúkajú dobrú svetlostálosť a vysokú výdatnosť pre opakované maľovanie na papier.

Farby sa nanášajú navlhčeným štetcom, pričom ich riedením vodou vytvoríte jemnejšie tóny alebo ich môžete vzájomne miešať. Praktické plastové puzdro obsahuje viečko s miešacou plochou a balenie zahŕňa aj štetec.

  • Počet odtieňov: 24 pastiliek s priemerom 22 mm
  • Vlastnosti: kvalitné pigmenty, dobrá svetlostálosť a jednoduché rozpúšťanie
  • Obsah balenia: plastové puzdro s miešacou plochou vo veku a štetec
  • Bezpečnosť: certifikácia EN 71 (neodporúčané pre deti do 3 rokov)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné