Späť do obchodu JOV193B

JOVI Twist sada farieb na tvár v tyčinkách display 30 ks

€43,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI Face Paint Twist display ponúka predajný stojan s 30 otočnými tyčinkami krémovej farby na tvár a telo v rôznych odtieňoch. Je skvelým riešením pre školy, organizátorov podujatí či obchody, ktoré potrebujú mať pripravený širší výber farieb naraz. Krémová farba na olejovej báze sa nanáša priamo na pokožku jednoduchým otočením spodnej časti tyčinky, takže nepotrebujete vodu, štetec ani špongiu.

Tvar tyčinky je ideálny na presnejšie detaily a menšie plochy, pričom jednotlivé odtiene môžete navzájom kombinovať. Farba na pokožke rýchlo zasychá bez zanechania mastného pocitu a je dermatologicky testovaná, bez parabénov a bez hlavných alergénov. Po oslave či predstavení ju najjednoduchšie zmyjete vlhčenou utierkou, prípadne mydlom a vodou. Vhodné pre deti od 3 rokov s odporúčaným dohľadom dospelých.

  • Obsah balenia: predajný stojan s 30 otočnými tyčinkami krémovej farby v rôznych odtieňoch
  • Jednoduché nanášanie: priama aplikácia otočením tyčinky bez použitia štetca, špongie či vody
  • Využitie: vhodné na detaily, menšie plochy a vzájomné kombinovanie odtieňov
  • Bezpečné zloženie: krém na olejovej báze, rýchloschnúci bez mastného pocitu, dermatologicky testovaný, bez parabénov a bez hlavných alergénov
  • Jednoduché čistenie: odstránenie vlhčenou utierkou alebo mydlom a vodou
  • Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 3 rokov (pri malých deťoch s dohľadom)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak lesklý od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)

Záverečný akrylový lak saténový od Kompozit – 150 ml – balenie 3 ks (−20 %)


Cena po zľave  9,60 € Normálna cena  12,00 € Jednotková cena 64,00 €/l
Kompozit
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Silikónový olej ARTMIE 20 ml

Silikónový olej ARTMIE 20 ml


2,39 € Jednotková cena 119,50 €/l
ARTMiE

Posledné Videné