JOVI školský detský štetec – hrubý

€1,69
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Štetce JOVI sú ideálnym pomocníkom pre malých umelcov pri práci s temperovými, vodovými či prstovými farbami. Vďaka lakovanej drevenej rúčke sa deťom pohodlne držia a kvalitný vlas si dlho zachováva svoj tvar.

Či už potrebujete vykresliť detaily alebo vyfarbiť väčšie plochy, tieto štetce vás nesklamú. Po skončení maľovania ich stačí jednoducho opláchnuť vodou.

  • Určené na školské výtvarné aktivity
  • Lakovaná drevená rúčka
  • Dostupné v okrúhlom aj plochom vyhotovení
  • Jednoduchá údržba opláchnutím
  • Certifikované podľa normy EN 71
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné