Späť do obchodu JOV512

Jovi Premium temperové farby 12 x 35 ml so štetcom

Skladom
€11,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Jovi Premium temperové farby vo forme tekutého gélu ponúkajú sýte, krycie odtiene, ktoré môžete vzájomne miešať alebo riediť vodou pre jemnejšie tóny. Praktický dávkovací uzáver na každej z 12 túb zamedzuje plytvaniu, pričom priložený štetec umožňuje pustiť sa do maľovania ihneď po rozbalení.

Farby sú pripravené na priame použitie a skvele priľnú na papier, kartón, drevo, textil aj modelovacie hmoty. Pred zaschnutím ich ľahko zmyjete z pokožky i nenasiakavých plôch mydlom a vodou, vďaka čomu sú ideálne na domáce aj školské projekty.

  • Obsah balenia: 12 túb tempery (12 x 35 ml) a štetec
  • Vlastnosti: hustá gélová konzistencia na vodnej báze, krycie a miešateľné farby
  • Vhodné povrchy: papier, kartón, drevo, textil a modelovacia hmota
  • Aplikácia: štetcom, valčekom, špachtľou alebo hubkou
  • Bezpečnosť a údržba: certifikácia EN 71, umývateľné mydlom a vodou, vhodné od 3 rokov
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml

Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml


7,29 € Jednotková cena 24,30 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit

Posledné Videné