Späť do obchodu GIOF462700

Hrubé voskovky GIOTTO be-bè – školské balenie 40 ks (10 farieb)

€32,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Hrubé voskovky GIOTTO be-bè v školskom balení 40 kusov sú navrhnuté pre malé detské ruky a prvé kreslenie najmenších detí. Vďaka hrubému telu s priemerom 12 mm ponúkajú pevný, pohodlný úchop, pri páde sa nelámu a zanechávajú sýtu, rovnomernú stopu. Sú dermatologicky testované, super zmývateľné, nešpinia ruky a nezanechávajú škvrny na oblečení ani na povrchoch.

Kľúčové parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: GIOTTO be-bè
  • Typ: voskový pastel / hrubé voskovky
  • Obsah balenia: 40 ks voskoviek (10 farieb × 4 ks), 2 strúhadlá
  • Hrúbka voskovky: 12 mm
  • Vlastnosti: super zmývateľné, dermatologicky testované, nelámu sa pri páde, nešpinia ruky
  • Určenie: pre deti, do škôlky a na domáce kreslenie
  • Vhodný podklad: hladký aj drsnejší papier

Použitie a techniky

Voskovky sú určené pre deti na kreslenie a vyfarbovanie väčších plôch na hladkom aj drsnejšom papieri. Mäkký vosk vytvára plynulú stopu a umožňuje jednotlivé farby vrstviť na seba, pričom sa voskovky dajú ľahko strúhať priloženými strúhadlami.

Často kladené otázky

Sú tieto voskovky bezpečné a umývateľné? Áno, voskovky GIOTTO be-bè sú dermatologicky testované, super zmývateľné a nezanechávajú škvrny na oblečení ani povrchoch.

Čo presne obsahuje toto školské balenie? Školské balenie obsahuje 40 kusov voskoviek (10 odtieňov po 4 kusy) a 2 strúhadlá.

Lámu sa voskovky pri páde na zem? Nie, vďaka odolnému vyhotoveniu a hrúbke 12 mm sa voskovky pri páde nelámu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné